O mnie

Mariusz Tomaszewski

Telefon kontaktowy: 694 737 100
ul. Aluzyjna 23E, 03-149 Warszawa
E-mail: info@mariusztomaszewski.com z

Witam Was na mojej stronie. Jestem doświadczonym fotografem ślubnym, który zapewni Wam bezpieczeństwo współpracy oraz zagwarantuje kreatywne spojrzenie. Moja specjalność to zdjęcia ślubne, które zachwycają nawet najbardziej wymagające Pary Młode. Stawiam na najwyższą jakość, estetykę i elegancję wykonywanych fotografii.

Jestem przekonany, że każda Para Młoda chce zachować w pamięci swój ślub i wesele, a ponad wszystko pragnie wspominać te magiczne momenty, przeglądając rodzinny album. Dokładam starań, aby moja praca zapewniła dokładnie takie efekty, jakich ode mnie oczekujecie. Przeprowadzając selekcję układam fotografie ślubne w opowieść o niezwykłym Dniu w Waszym życiu. Czuję odpowiedzialność za zdjęcia, które będą dla Was pamiątką na całe życie i dbam by były wyjątkowe.

Pracuję głównie na terenie Warszawy. Stolica nie jest jednak jedynym miejscem, gdzie realizuję zlecenia. Chętnie podejmuję się nowych wyzwań. Jako fotograf doceniam świeżość nowych dla mnie miejsc i doskonale potrafię wykorzystać wszystkie ich atuty. Gwarantuję pełną satysfakcję.